Jesteśmy blisko naszych klientów na całym świecie

Jakość jest naszą zasadą przewodnią. Stosujemy ją zarówno względem naszych produktów jak i w obsłudze klientów na całym świecie.
Upewniamy się, że odpowiadamy na wymogi swoich klientów poprzez rozwój naszych produktów oparty na wieloletnim doświadczeniu.
Myślimy globalnie ale działamy lokalnie – z produkcją oraz wsparciem serwisowym rozproszonym na całym świecie aby sprostać najróżniejszym wymogom. Nasza odpowiedź jest zawsze szybka i elastyczna.

Od ponad 100 lat marka Döllken znana jest  z wysokojakościowych listew z drewna i tworzyw sztucznych oraz bogatej gamy niezbędnych akcesoriów.
Jako światowy lider w produkcji listew z tworzyw sztucznych, posiadający wieloletnie doświadczenie w jakości, logistyce, doradztwie, obsłudze serwisowej -  jesteśmy najlepszym partnerem dla całej branży zajmującej się wykończeniami podłogowymi.
Nasze produkty dostępne są niemalże wszędzie i mają uznanie wśród naszych odbiorców. Ich najwyższą jakość i niezawodność doceniają każdego dnia klienci na czterech kontynentach.
Bogata oferta została dostosowana do potrzeb wielu grup docelowych: majsterkowiczów, firm budowlanych oraz specjalistycznych sklepów. Z sukcesem sprzedajemy swoje wyroby, ponieważ spełniają oczekiwania klientów stawiających na jakość, design, praktyczność oraz łatwość w montażu.

Marki

Firma Döllken Sp. z o.o. należy do światowego koncernu Surteco Company, który sprzedaje na rynek Europy Środkowej i Wschodniej najwyższej jakości produkty firm:  Döllken-Kunststoffverarbeitung i Döllken-Weimar.