Wyszukiwarka produktów

Szukasz odpowiedniej listwy? W naszej wyszukiwarce produktów znajdziesz różne kolekcje podłóg i laminatów, do których polecamy odpowiednie listwy.

Dowiedz się więcej

Wyszukiwarka kolorów i dekorów

Szukasz odpowiedniej listwy? W naszej wyszukiwarce kolorów znajdziesz różne kolekcje podłóg i laminatów, do których polecamy drewnopodobne lub jednokolorowe listwy.

Dowiedz się więcej

Listwa do wszystkich rodzajów podłóg

Nowa listwa Cubu flex life Premium łączy w sobie optykę prawdziwego metalu z doskonałymi właściwościami użytkowymi.

Dowiedz się więcej

Cubu flex life: odkryj różnorodność

Listwa Cubu flex life jest dostępna również w wysokim wariancie XL oraz w wersji Premium z optyką prawdziwego metalu. Wszystkie rodzaje listwy Cubu można ciąć przy użyciu gilotyny, ponadto w odróżnieniu do listew MDF cechuje je wodoodporność i większa wytrzymałość.

Dowiedz się więcej

Certyfikacja GREENGUARD

Produkty Döllken spełniają najbardziej restrykcyjne wytyczne dotyczące emisji szkodliwych substancji. Dzięki temu mogą być stosowane m.in. w obiektach służby zdrowia i placówkach oświatowych. Zapraszamy do zapoznania się z listą regularnie testowanych i certyfikowanych produktów Döllken.

Produkty objęte programem certyfikacji Greenguard

Katalog produktów 2020

Przedstawiamy najnowsze wydanie katalogu produktów znajdujących się w ofercie Döllken. A w nim między innymi: nowe cokoły rdzeniowe Cubu, listwy Cubica ze zintegrowanymi paskami LED, luminescencyjne narożniki schodowe, rozwiązania antybakteryjne dla wymagających przestrzeni...

Pobierz katalog

Döllken na Allegro

Uruchomiliśmy sprzedaż w oficjalnym sklepie Döllken na Allegro. To właśnie tam znajdziesz ofertę listew przypodłogowych z MDF oraz PCV, akcesoria a także profile aluminiowe.

Nasze aukcje Allegro

Nasz serwis – wyszukiwarka produktów Döllken

Czy szukasz listwy optymalnie dopasowanej do podłogi, danego wzornictwa czy też spełniającej określoną funkcję? Przy pomocy naszej wyszukiwarki znajdziesz listwę spełniającą wszystkie oczekiwania.

Do wyszukiwarki produktów

Nasz serwis – wyszukiwarka kolorów Döllken

Czy szukasz listwy pasującej kolorystycznie do podłogi? Dopasowaliśmy listwy do najpopularniejszych paneli podłogowych i zestawiliśmy w wyszukiwarce.

Do wyszukiwarki kolorów

Döllken Videos

Materiały do pobrania

W tym miejscu przekazujemy do pobrania w formacie PDF wszystkie informacje o produktach i firmie. Tutaj znajdą Państwo karty produktów, certyfikaty, instrukcje montażu oraz instrukcje obsługi. Zachęcamy do obejrzenia filmów montażowych, w których pokazujemy różne sztuczki ułatwiające montaż listew.

Materiały do pobrania

Inne przedsiębiorstwa należące do grupy Döllken

Döllken KV obrzeża meblowe

Taśmy LED

Profile techniczne

Döllken Sp. z o.o.
ul. Baczyńskiego 25e
41-203 Sosnowiec
Polska
Phone: +48 32 / 78120-90
Fax: +48 32 / 78120-91