Wyszukiwarka produktów

Szukasz odpowiedniej listwy? W naszej wyszukiwarce produktów znajdziesz różne kolekcje podłóg i laminatów, do których polecamy odpowiednie listwy.

Dowiedz się więcej

Listwa do wszystkich rodzajów podłóg

Nowa listwa Cubu flex life Premium łączy w sobie optykę prawdziwego metalu z doskonałymi właściwościami użytkowymi.

Dowiedz się więcej

Wyszukiwarka kolorów

Szukasz odpowiedniej listwy? W naszej wyszukiwarce kolorów znajdziesz różne kolekcje podłóg i laminatów, do których polecamy drewnopodobne lub jednokolorowe listwy.

Dowiedz się więcej

Cubu flex life: odkryj różnorodność

Listwa Cubu flex life jest dostępna również w wysokim wariancie XL oraz w wersji Premium z optyką prawdziwego metalu. Wszystkie rodzaje listwy Cubu można ciąć przy użyciu gilotyny, ponadto w odróżnieniu do listew MDF cechuje je wodoodporność i większa wytrzymałość.

Dowiedz się więcej

Standardy GREENGUARD Gold

Wszystkie produkty Döllken spełniają restrykcyjne wytyczne dotyczące emisji szkodliwych substancji i zapewniają bezpieczeństwo szczególnie wrażliwych grup społecznych. Dzięki temu mogą być stosowane m.in. w obiektach służby zdrowia i szkołach.

Dowiedz się więcej

Listwy i profile w wielu wariantach

Różnorodność produktów Döllken dorównuje bogatemu wzornictwu podłóg. Do każdego rodzaju podłogi oferujemy pasującą listwę lub profil, w różnorodnych formach, kolorach, dekorach i materiałach.

Dowiedz się więcej

Nasz serwis – wyszukiwarka produktów Döllken

Czy szukasz listwy optymalnie dopasowanej do podłogi, danego wzornictwa czy też spełniającej określoną funkcję? Przy pomocy naszej wyszukiwarki znajdziesz listwę spełniającą wszystkie oczekiwania.

Do wyszukiwarki produktów

Nasz serwis – wyszukiwarka kolorów Döllken

Czy szukasz listwy pasującej kolorystycznie do podłogi? Dopasowaliśmy listwy do najpopularniejszych paneli podłogowych i zestawiliśmy w wyszukiwarce.

Do wyszukiwarki kolorów

Przerwa świąteczna

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się końcem roku informujemy o zamknięciu firmy Döllken w dniach 19.12-31.12.2018. z powodu inwentaryzacji oraz przerwy świątecznej.

  1. Wysyłka ostatnich transportów 18.12.2018
  2. Zamówienia, które wpłyną 18.12.2018 do godziny 10.00 na UPS  zostaną wysłane jeszcze tego samego dnia 
  3. Zamówienia na Hellmanna: data wpłynięcia 17.12.2018  do 15:30 ostatni transport 18.12.2018. Wszystkie zamówienia przekazane po tym czasie zostaną spakowane i wysłane 2.01.2019

Döllken Videos

Materiały do pobrania

W tym miejscu przekazujemy do pobrania w formacie PDF wszystkie informacje o produktach i firmie. Tutaj znajdą Państwo karty produktów, certyfikaty, instrukcje montażu oraz instrukcje obsługi. Zachęcamy do obejrzenia filmów montażowych, w których pokazujemy różne sztuczki ułatwiające montaż listew.

Materiały do pobrania

Inne przedsiębiorstwa należące do grupy Döllken

Döllken KV obrzeża meblowe

Taśmy LED

Profile techniczne

Döllken Sp. z o.o.
ul. Baczyńskiego 25E
41-203 Sosnowiec
Polska
Phone: +48 32 / 78120-90
Fax: +48 32 / 78120-91