Wyszukiwarka produktów

Szukasz odpowiedniej listwy? W naszej wyszukiwarce produktów znajdziesz różne kolekcje podłóg i laminatów, do których polecamy odpowiednie listwy.

Dowiedz się więcej

Wyszukiwarka kolorów i dekorów

Szukasz odpowiedniej listwy? W naszej wyszukiwarce kolorów znajdziesz różne kolekcje podłóg i laminatów, do których polecamy drewnopodobne lub jednokolorowe listwy.

Dowiedz się więcej

Listwa do wszystkich rodzajów podłóg

Nowa listwa Cubu flex life Premium łączy w sobie optykę prawdziwego metalu z doskonałymi właściwościami użytkowymi.

Dowiedz się więcej

Cubu flex life: odkryj różnorodność

Listwa Cubu flex life jest dostępna również w wysokim wariancie XL oraz w wersji Premium z optyką prawdziwego metalu. Wszystkie rodzaje listwy Cubu można ciąć przy użyciu gilotyny, ponadto w odróżnieniu do listew MDF cechuje je wodoodporność i większa wytrzymałość.

Dowiedz się więcej

Certyfikacja GREENGUARD

Produkty Döllken spełniają najbardziej restrykcyjne wytyczne dotyczące emisji szkodliwych substancji. Dzięki temu mogą być stosowane m.in. w obiektach służby zdrowia i placówkach oświatowych. Zapraszamy do zapoznania się z listą regularnie testowanych i certyfikowanych produktów Döllken.

Produkty objęte programem certyfikacji Greenguard

Katalog produktów 2020

Przedstawiamy najnowsze wydanie katalogu produktów znajdujących się w ofercie Döllken. A w nim między innymi: nowe cokoły rdzeniowe Cubu, listwy Cubica ze zintegrowanymi paskami LED, luminescencyjne narożniki schodowe, rozwiązania antybakteryjne dla wymagających przestrzeni...

Pobierz katalog

Döllken na Allegro

Uruchomiliśmy sprzedaż w oficjalnym sklepie Döllken na Allegro. To właśnie tam znajdziesz ofertę listew przypodłogowych z MDF oraz PCV, akcesoria a także profile aluminiowe.

Nasze aukcje Allegro

Listwy z powłoką antybakteryjną

Dzięki opracowanej przez nas technologii, oferujemy idealne uzupełnienie antybakteryjnych pokryć podłogowych - antybakteryjną listwę przypodłogową przeznaczoną do pomieszczeń o szczególnie wysokich wymaganiach higienicznych.

Zobacz szczegóły

Nasz serwis – wyszukiwarka kolorów Döllken

Czy szukasz listwy pasującej kolorystycznie do podłogi? Dopasowaliśmy listwy do najpopularniejszych paneli podłogowych i zestawiliśmy w wyszukiwarce.

Do wyszukiwarki kolorów

Inne przedsiębiorstwa należące do grupy Döllken

Döllken KV - obrzeża meblowe
www.doellken-kv.com

Döllken Lighting - taśmy LED
www.doellken-lighting.com

Döllken PT - profile techniczne
www.doellken-pt.com